.

.

atural Црвениот кристал carnelian pendant Јапонски будистички ѓердан моден ги красат Ориентални религија Персоналните накит

atural Црвениот кристал carnelian pendant Јапонски будистички ѓердан моден ги красат Ориентални религија Персоналните

DEN 176.00
DEN 234.24
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Повеќе од $100 коса DHL примени 5-10 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или недостатоци, фотографии и набљудувачите, исто така може да имаат боја разликата! Топло се Препорачува Детали за Производот Име на Производ кристал Приврзоци Бренд Шарм Камен Производот Категорија Pendant Реден Број на Модел на P-0308 Производ Големина Висина*ширина : 25мм*20mm Производ Камен Материјал Црвено Ахат Производ Тежина 11g/еез Производ Синџир 18 во (46cm) и 27,5 во (70cm) Производ Пакување OPP вреќа По Пакување Тежина за 25g/еез Производ Метал Ниту еден Производ Метална Боја Галвански древните
Пакет Детали + + = Мојот Парцела На pendant кожа кабелот 18 во (46cm) кожа кабелот 27.5 во (70cm) плик 1.Повеќе pendant со плик 2.Повеќе pendant со други пакување
Големина И Материјал Се Опише
Шарм Центри спирала
Бен јуани на македонскиот Da xing минг
Прикажи Слики

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
wowu
Број На Модел На:
P-0308
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
овална
Метали Тип:
сребро позлатен

Тие исто така купуваат со овој производ.