.

.

100 Водител На Крстот Бод Памук Везови Конец За Чистење Со Конец За Шиење Skeins Занает

100 Водител На Крстот Бод Памук Везови Конец За Чистење Со Конец За Шиење Skeins Занает

DEN 524.00
DEN 575.52
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците.?
4) Гаранција ги покрива замена или поправка.
7) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.
100% сосема нов и висок квалитет
Секој Skein е 8 метри во должина и 6 насоки
Новиот Водител на Везови забен Конец, 100% памук и Шарени теми.
3) Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се враќа од вас самите. ќе донесе погрешен модел или погрешна боја).?
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси.
5) Сите НЕ-продавачот грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.?
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.?
2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.?
6) Ние може да не падне на превозот и испрати цел да вашиот клиент е адресата откако ќе се направи исплата. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
100 Крстот Бод Конец x 1
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.?
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Потоа добие адреса за враќање.Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Shippment :
1)?Хонгконг Пост и Кина Пост??се нашиот главен превозот метод.
Гаранција :
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Одбраниот за крстот бод љубители на везови Цвеќиња, Овошје, Животни, Природни Сцени, Цртан филм Ликовите и други занает проекти
Материјал : памук
Вкупна должина : 8m
Боја : 50 боја (Таму можеби некои се повторуваат боја )
Количина : 100 Pcs/кутија
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Основни својства

Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Шиење,Везови
Функција:
Абразија-Отпорни,Висока Издржливост,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Тежина (g/топка):
0.02
Предиво Count:
Други
Број На Модел На:
071
Техника:
Embroider линија
Предиво Тип:
Памук
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.