.

.

TUKE ОЕМ 8E0959747A Седиштето на вредноста Commutateur се Прелива ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Jetta ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 MK6 Octavia Seat Exeo A4 A6 TT 8E0 959 747A

TUKE ОЕМ 8E0959747A Седиштето на вредноста Commutateur се Прелива ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Jetta ФОЛКСВАГЕН Голф

DEN 1310.00
DEN 1680.00
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 2004-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Голф плус "фолксваген" 2005-2014 Jetta MK5 2006-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 2006-2011 А3/S3 2008-2013 A4/S4 2005-2008 Година A6/S6 Права 2005-2011 A6 allroad quattro 2007-2011 TT 2007-2014 R8 2007-2014 RS3 2011-2013 RS4 2006-2008 RS6 2008-2011 TTRS 2010-2014 Octavia 2004-2013 SEAT Exeo 2009-2014 partie Nombre : 8 E0 959 747 A Gauche Компатибилен Референца : 8 E0 959 747 8 E0 959 765 1 Z0 959 747

Основни својства

Објектот Дијаметар:
12cm
Објектот Висина:
3cm
Jetta-Година:
2006,2010,2008,2011,2007,2009
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Ширина:
8cm
Материјал Тип:
Пластични
Фолксваген Модел:
jetta
Година:
2004-2013
Тип На Објект:
Комбинација Се Префрлите
Објектот Должина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
приспособување на седиштето
Бренд Име:
TUKE
Име На Модел:
8E0 959 НА 747
Објектот Тежина:
0.2kg
за модели:
фолксваген passat b6 копчиња, фолксваген голф mk5 прекинувач,голф mk5 оем
Тип На Објект:
Прекинувачи

Тие исто така купуваат со овој производ.