.

.

20PCS/многу PS Круг Складирање Кутија Пари Сребрена Монета Комеморативна монети Колекција Кутија Со Мат(5 Големина) Монета Носителот Внатрешна 16mm-40mm

20PCS/многу PS Круг Складирање Кутија Пари Сребрена Монета Комеморативна монети Колекција Кутија Со Мат(5 Големина)

DEN 752.16

Од стоката
Достапно е за нарачката


20 PCS/многу Круг Складирање Кутија Пари Сребрена Монета Комеморативна монети Колекција Кутија Монета Носителот 5 Големина на Внатрешниот Мат дијаметар 16mm-40mm
Почитувани пријатели , ве молиме да се купи според вашата колекција дијаметар
Производ само на круг кутија , не вклучувајќи монета
големината на мерење на внатрешниот дијаметар Информации : Производи произведени може да биде 0.1-0.3 mm грешка во рамките на нормалниот опсег
Материјал : ГЛАСАЧКО место
Име : Колекција Кутија
Атрибут : Монета Носителот
Може да се чуваат : Монети, сребрени монети, комеморативна монети
Производ Големина : надворешен дијаметар : 51.8 мм,Надвор Висина : 6.5 mm,Внатре дијаметар : 46mm,Мат Дебелина : 3мм(Монети' Дебелина Треба Поголеми од 1mm Мат Дебелина)
Мат Големина 1 : 16mm 21mm 26mm 31mm 36mm
Мат Големина 2 : 17mm 22mm 27mm 32-милиметри 37mm
Мат Големина 3 : 18mm 23mm 28mm 33mm 38mm
Мат Големина 4 : 19mm 24mm 29mm 34mm 39mm
Мат Големина 5 : 20mm 25мм 30мм 35mm 40mm

Основни својства

Големина:
16 21 26 31 36 mm, 17 22 27 32 37 mm, 18 23 28 33 38 mm, 19 24 29 34 39 mm, 20 25 30 35 40 mm
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Техника:
Сјајни
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PS
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
CB07
Употреба:
Комеморативна монети
Производот:
колекција кутија
Спецификација:
Outside diameter
Оптоварување:
200g
Капацитет:
една монета
Материјал:
PS
Атрибут:
монета носителот
Производ големина:
Внатрешен дијаметар
Може да се чуваат:
Монети, сребрени монети, комеморативна монети
Име:
колекција кутија
Мат Големина 1:
16mm 21mm 26mm 31mm 36mm
Мат Големина 2:
17mm 22mm 27mm 32-милиметри 37mm
Мат Големина 3:
18mm 23mm 28mm 33mm 38mm
Мат Големина 4:
19mm 24mm 29mm 34mm 39mm
Мат Големина 5:
20mm 25мм 30мм 35mm 40mm

Тие исто така купуваат со овој производ.