.

.

VAKIND 006C PCI-E PCI Express 1x Да 16x Extender Столб Картичка Со 40cm USB3.0 Кабел & SATA 15Pin-6Pin Кабелот за Напојување За BTC Рударство

VAKIND 006C PCI-E PCI Express 1x Да 16x Extender Столб Картичка Со 40cm USB3.0 Кабел & SATA 15Pin-6Pin Кабелот

DEN 336.00
DEN 373.92
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
1. 100% Сосема нов и висок квалитет.
2. МИНИ PCI-E Extender за PCI-E 16 X интерфејс со SATA 6 Pin Моќ.
3. Користење на 40cm USB 3.0 кабел како extender кабел ,премиум квалитет и супер брзина.
4. Со 4x FP солидна кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна.
5. Со SATA 15pin Машки да 6pin моќ кабел,повеќе моќни,и да се намали товарот на матичната плоча.
6. 15 U Злато позлатен контакти за подобра поврзаност и долг живот .
7. Компатибилен со компјутер или десктоп со МИНИ PCI-E интерфејс, но не се погодни за MSATA интерфејс.
8. Користење на пена за изолација на дното за да се спречи пета краток патот школка елемент.
9. Нема возачот е потребно.
10. Посветен за bitcoin рударството.
11.Одбор големина : прибл.13cm*4.2 cm*1.6 см/5.11*1.65*0.62"
Answer : ___________________________ Note :
Бојата на USB 3.0 Кабел е Случаен. Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 x PCI-E Адаптер
1 x PCI-E 16 PIN Мајка Одбор
1 x USB 3.0 Кабел(Случаен Боја)
1 x SATA да 6 Pin Моќ Кабелот Ако сакате да го изразат испорака на Русија , ве молиме да ни нудат името на компанијата. Ако сакате изразат испорака на Бразил, ве молиме да ни нудат ДАНОЧНИ ID. Ако сакате DHL превозот во САД , ве молиме да ни нудат е-мејл адреса.

Основни својства

Тип:
Додади На Картички
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
pcie картичка стој
Бренд Име:
VAKIND
Интерфејс Тип:
PCI Express
Тип:
PCI-E 16PIN Мајка Одбор
USB3.0 Должина На Кабел:
40cm
Моќ Кабел:
SATA 15Pin Да 6Pin Кабелот

Тие исто така купуваат со овој производ.