.

.

5PCS Внатрешни Отворот контрола Flex Кабел за Canon EF 24-105mm f/4L IS USM леќа

5PCS Внатрешни Отворот контрола Flex Кабел за Canon EF 24-105mm f/4L IS USM леќа

DEN 287.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме овозможи 1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
Ви благодариме за вашето внимание!!!

Основни својства

Бренд Име:
goglibee
Број На Модел На:
EF 24-105mm f/4L IS USM
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Компатибилен Бренд:
CANON

Тие исто така купуваат со овој производ.