.

.

1M Hifi аудио Потпис OFC Сребро-Обложено РКА Машки Да XLR Машки Женски Аудио Приклучок Продолжување Кабел

1M Hifi аудио Потпис OFC Сребро-Обложено РКА Машки Да XLR Машки Женски Аудио Приклучок Продолжување Кабел

DEN 2640.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 M Hifi аудио Потпис OFC Сребро-Обложено РКА Машки Да XLR Машки Женски Аудио Приклучок Продолжување Кабел Кабел OD : 7,6 милиметри Челичното јадро OD : 1.2 mm Кабел Метал : OFC Сребро-Обложено РКА точка на Контакт : 24k позлатени wbt-0144 plug XLR Точка на Контакт : 24 K Злато Позлатен Paliccs XLR Машки Женски Приклучок Конектор Должина : 1 M

Основни својства

Стандард:
1M
боја:
РКА да XLR машки, РКА да XLR Женски
Surge Protector:
No
Број На Модел На:
xlr кабел
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
Moonsaudio
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Заземјување:
Не-Заземјување
Тип:
Електричниот Приклучок
Примена:
Targi Електроника
Приклучете:
рка ,XLR приклучок
Должина:
2M

Тие исто така купуваат со овој производ.