.

.

330-6581 /725-10229/725-10203 Замена Светилка со Станбен за Dell Проектор 1510X 1610HD 1610X Projecrors СРЕЌЕН BATE

330-6581 /725-10229/725-10203 Замена Светилка со Станбен за Dell Проектор 1510X 1610HD 1610X Projecrors СРЕЌЕН

DEN 1162.00
DEN 1367.04
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Тип : Компатибилни Проектор Светилка (CBH)
Дел Број : 330-6581
Компатибилен со : 1510 X 1610 HD 1610 X
Wattage : UHP190/160 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
3. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
4. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Основни својства

Број На Модел На:
330-6581
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
вклопуваат со:
1510X 1610HD 1610X
Wattage:
190/160w
Тип:
Compaitble проектор светилка со домување
Гаранција:
180 дена

Тие исто така купуваат со овој производ.