.

.

10pcs 3.175*1.5*9mm Пченка Заби Крајот Мелница, Мелење Машина CNC Рутер Битна Алатка за PCB, Печатени Коло Машина за HDF,Стаклени Влакна

10pcs 3.175*1.5*9mm Пченка Заби Крајот Мелница, Мелење Машина CNC Рутер Битна Алатка за PCB, Печатени Коло Машина

DEN 767.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

10pcs 3.175 мм*1.5*9 mm Пченка Заби PCB Малку за CNC Рутери Ставка Опис : За CNC Рутер Дијаметар(SHK) : 3.175 мм Дијаметар на Сечење на Работ (ЦИР) : 1.5 mm Сечење Должина (CEL) : 9mm Цена за 10pcs 3.175 мм*1.5*9 mm Пченка Заби PCB cnc рутер Малку Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Сите пакети се придружени со Следење на број. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ние ја благослови вашиот бизнис. Ви благодариме за Вашата Поддршка.

Основни својства

Материјал:
Карбид
Дијаметар:
3.175 mm
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
PCB Пченка Крајот Мелница Малку
Бренд Име:
CNCCheap
Обложување:
Никој
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
SHK:
3.175 mm
ЦЕД:
1.5 mm
CEL:
9mm
Примена:
Се користи за CNC Рутер
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
10pcs
Бесплатен превозот :
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.