.

.

трговија на големо накит полирање алатки кои може да се печати лого бесплатен превозот

трговија на големо накит полирање алатки кои може да се печати лого бесплатен превозот

DEN 219.84

Од стоката
Достапно е за нарачката


трговија на големо накит полирање алатки кои може да се печати лого бесплатен превозот
Име на модел : накит полирање алатки
Материјал Пена Тежина за 10.5 g/еез Size 8*2cm бела Боја количество:10pcs/многу, ако цел 20lots,можеме да се печати лого за вас, како на сликата . сликата е customed логото ,ако цел помалку од 20lots .ние ќе ја објавите празно tools . лесно е да се користи : само треба да се frictioning ефект покажуваат : триење

Основни својства

боја:
Бела
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Сребро Полски Платно
Објектот Должина:
18cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
0.1
Објектот Дијаметар:
2cm

Тие исто така купуваат со овој производ.