.

.

Бесплатен Превозот 3 игли felting игла пенкало на poking забава алатки за волна почувствува везана алатки заменливи игла

Бесплатен Превозот 3 игли felting игла пенкало на poking забава алатки за волна почувствува везана алатки заменливи

DEN 244.00
DEN 271.20
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да има потреба од 60 работни денови. Информации ве молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни, откако ја прими.
Заеднички проблем :
П : како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Moneybooker Т/T; Western union.
Сите големи кредитни КАРТИЧКИ се прифаќаат преку secure уплатата зачувам.
Сите пораки, ќе ви одговори во рок од 1 работен ден.
земји
Услови на плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
П : овој производ со мало пакување?
A : имаме најави опис на секој производ пакување детали, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум дилер, јас сакам да се купи многу парчиња на вашиот производ, она што вид на трговија на големо цена?
А : здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи многу, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви ги даде најдобрите
цена, ви благодариме!
Ја напуштат повратни информации
Ако некои боја, големина, проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас и пред тоа, може да ни даде неутрален/негативна повратна информација.
Предмет : 3 игли ѕиркаат пен
Количина : 1pc
Големина : 15cm
Боја : Фото
веледрогерија, ве молиме контактирајте.
Искрено сакаме да ви даде задоволително решение
Ако сте љубители на тоа, топло со нетрпение очекуваме да вашата пет-ѕвезда повратни информации ^ _ ^ ние ќе бидеме повеќе напори, да ви даде задоволи услуга ^ _ ^
Ви благодариме и среќен шопинг!
Добредојдовте на нашиот магазин
Продавници : мало и трговија на големо
Ние продавница дел на поддршка на производот да се земе примерок Примерокот.
Други политики :
Ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.
П : дали постои следење на број на мојот објект?
A : да, ние брод секоја цел следење на број, како и соодветните веб-сајт, можете да видите на превозот систем на живеење. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме препратете го вашиот е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Да се Чувствувате добро да се продаде, можете да ги преземе стоките во промет на големо.
Сериозни купувачи само! Само кога ќе се согласувате со сите услови и правила, ве молиме место на понудата.
Товарни :
Проектот е од национален да се користи воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 60 работни денови.
П : колку чини испратени до мојата земја?
Одговор : не повеќе од 2 кг пакет ќе биде предаден во Кина пост воздух mail на 26 земји : сад, Британија, Австралија, Бразил, Канада бесплатен превозот; Италија, Турција, Шпанија, Малезија, Франција, Русија, Шведска, Нов Зеланд, Норвешка, Швајцарија, Јапонија, Тајланд, Ирска, Израел, Белгија, Полска, Јужна Кореја, Австрија, Германија, Данска, Сингапур,
Други земји и повеќе од 2 кг, купувачите треба да ги носат превозот цена.
По примање на плаќање, ние ќе ги остават позитивен фидбек.

Основни својства

Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
пластични+метал
Употреба:
плетење алатки

Тие исто така купуваат со овој производ.