.

.

10OZ 12OZ 14OZ 16OZ Бренд PRETORIAN Muay Тајландски Пар Бокс Удирање Ракавици TKD ММА Мажите се Борат Бокс Ракавици СТП Удар Ракавици

10OZ 12OZ 14OZ 16OZ Бренд PRETORIAN Muay Тајландски Пар Бокс Удирање Ракавици TKD ММА Мажите се Борат Бокс Ракавици

DEN 1252.00
DEN 1391.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
10 OZ 12 OZ 14 OZ 16 OZ Бренд PRETORIAN Muay Тајландски Пар Бокс Удирање Ракавици TKD ММА Мажите се Борат Бокс Ракавици СТП Удар Ракавици
Карактеристики : дебелина, СТП Кожа,ткаенина отпорни на hydrolysis 100,000 пати удирање од судењето,трајни доволно. Едно време мувла внатрешна полиуретан лагер,се згусне и elasticit Познатиот бренд,фабричките продажба.
Ве Молиме Имајте На Ум :
Тоа е нормално таму е малку мирис за нов пар на боксерски ракавици.ќе се чистат еднаш ќе се одржи неколку дена подоцна.
Бренд Овластување од производителот
Бесплатен Дар-На Drawstring Торба(црна или бела)
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса правилно. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, сезона или губење на време во царинската царинење. Ве молиме следете го вашиот пакет информации за сајтот .Тоа ќе бидат неколку дена пред вашиот пакет за следење на информации покажува на сајтот,ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме контактирајте со нас во секое време ако имате било какви прашања во врска со shippment.
Купувачот може да се плати од страна на Зачувам,Western Union,Кредитна Картичка,Web Money,Yandex Money и други Методи. Ве молиме имајте во предвид објект трансакција цена е ексклузивно на данок. Ако постои било каква увоз тарифа,купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци и други увозни давачки.
Ве молиме да ни испратите слика за потврда. Ве молиме бидете сигурни дека вратени предмети ниеден друг мирис и дефект. Сите прашање ќе биде само да реши во рок од 15 дена по купувачот примените објектот. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листа, така што ќе може да се најде нас полесно следниот пат,или ако сакате на нашите производи,ве молиме да ги споделат содржина за вашиот i Tao,VK,Facebook,Instagram,Twitter,Google+,Reddit и сл. Ние високо го поздравуваме вашиот повратни информации.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важен за нас и клиенти.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни(1 или 2 ѕвезди) или неутрални(3 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да се направи сте задоволни во прво време,ви благодариме. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Трговија со датотеки, или e-mail и ние ќе одговорат на вашето барање во рок од 24 часа.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни својства

НИ Големина:
10 мл, 12 оз, 14 оз, 16 оз
Бренд Име:
pretorian
is_customized:
Yes
Материјал:
PU
Тежина:
226g (48-67 kg)
Применливи Луѓе:
Машки
Број На Модел На:
10 12 14 16oz
Категории на производи:
Боксерска Ракавица
Текстурата на материјалот:
PU
Тежина:
0.75 (kg)
Големина:
10oz,12oz,14oz,16OZ
Боја:
Црвена, црна, розова, жолта, бела, зелена, црвена

Тие исто така купуваат со овој производ.