.

.

MOODPC Бесплатен превозот Микро Циркони, Отворајќи Топката Природни Сина Фацетирани Монистра Влакно Хривнија

MOODPC Бесплатен превозот Микро Циркони, Отворајќи Топката Природни Сина Фацетирани Монистра Влакно Хривнија

DEN 320.00
DEN 450.72
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Појавување На Ставки Достапни
Прицврстување : Влакно Хривнија Костим Накит
Пакет :
Сите стоки ќе биде внимателно се одликува со OPP торби и испратени до вас во домот случај.
Спецификации :
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. но, ако вкупниот износ е повеќе од долари, ние ќе брод од страна на DHL , Fedex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 4-8 работни дена .
Во меѓувреме, ние само може да брод од вашата нарачка во рок од 3 дена откако ќе заврши плаќање, а потоа следење на Број ќе бидат доставени до вас на Aliexpress или e-mail, исто така,.
Chins пост ќе пристигне во рок од 15-30 дена по испорака, како и обично. Понекогаш, тоа ќе биде одлагање да 30-45 дена бидејќи на царинските или времето проблем, па ве молиме да се разбере и да се информираат за продолжување на времето за вас исто така.
За даночни и царински локално, ве молиме да се разбере дека сите превозот цена, но не ги опфаќа сите увоз даночни или царински такса, па купувачи се одговорни за вашите локални трошоци.
Се враќа
Ние го прават нашите најдобри за нашите клиенти, ние ќе рефундирање на дека ако се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15-25 дена кога ќе го добие тоа. Сепак, купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно. Во меѓувреме, купувачот ќе плаќаат за превозот на трошоците за враќање исто така.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, така ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе направиме се најдобро за вас за да се решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни својства

Метална боја:
bule, црвена
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
MOODPC
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
66
Пол:
Унисекс
Функција:
n
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.