.

.

Feivielle 12Pcs Ласерски Мешани Помине Сјајот во Прав Sequins Shinning Шарени Нокти Снегулки 3D DIY Шарм Прашина За Помине Уметност Декорации

Feivielle 12Pcs Ласерски Мешани Помине Сјајот во Прав Sequins Shinning Шарени Нокти Снегулки 3D DIY Шарм Прашина

DEN 39.00
DEN 47.52
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спецификација : 100% нов мало Тежина : Околу .2g Материјал : Sequins Боја : како на сликата Пакет Содржина : 12 Pcs Помине Sequins се Постави или 1 Buc Помине Sequins(#1- #12) Како да го користите : 1. Се подготват вашите нокти со ув база на грбот и ја излечи, под ув/led светилка 2. Се применуваат ув боја гел ( не се излечи ) 3. Користете tweezer да се применуваат sequins врз вашите нокти 4. Лек под ув/led светилка 5.Врзете ја со ув горниот слој и ја излечи, под ув/led светилка
1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош .
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата.
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака.
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени.
3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 50 дена.
4) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
6) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
8) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Основни својства

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
12 компјутери
Материјал:
Блеска
Број На Модел На:
yd120
Бренд Име:
feivielle
НЕТО-WT.:
2g
Тип:
3d Помине Уметност Блеска
Употреба:
сјајот помине уметност
Функција:
ноктите сјајот sequins
Помине уметност:
3d помине декорации
Ноктите додаток:
маникир нокти алатки
Ноктите алатка:
Декорација на ноктите
Здравје И Убавина:
3d помине уметност
Квалитет:
Врвот Одделение
Стил:
Креативни и Мода
боја:
Како слики

Тие исто така купуваат со овој производ.