.

.

MG-8 Со Grooving Мост Cam Мерач Заварување Мерач Тест Ulnar Заварчик Инспекција Алатки

MG-8 Со Grooving Мост Cam Мерач Заварување Мерач Тест Ulnar Заварчик Инспекција Алатки

DEN 696.00
DEN 732.48
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

MG-8 Со Grooving Мост Cam Мерач Заварување Мерач Тест Ulnar Заварчик Инспекција Алатки
Преглед На Нашите Продажба На Политики
Плаќање
Ве молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други.
Превозот
САД, 7 да 13 дена
Канада, 15 до 20 работни дена
Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
-
Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда.
За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори.
Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена.
-
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот'responsibility.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување.
Политика На Враќање
Врати се на располагање само во рок од 7 дена по примен објект.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад.

Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн.
Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот.
-
Контактирајте со нас
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основни својства

Примена:
-
Бренд Име:
JINSLU
Број На Модел На:
MG-8

Тие исто така купуваат со овој производ.