.

.

( 50 компјутери/многу ) 74HC05 Логика IC, НАТОПИ Пакет, CMOS.

( 50 компјутери/многу ) 74HC05 Логика IC, НАТОПИ Пакет, CMOS.

DEN 1536.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


74 HC05 h igh-брзина Si-портата CMOS логика IC .
Количина : многу од 50 парчиња.
НАТОПИ пакет.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Основни својства

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
.
Моќ Дисипација:
.
Тип:
Логиката Идентичен
Напон:
.
Број На Модел На:
IC-74HC05-50
Состојба:
Нови
Примена:
.

Тие исто така купуваат со овој производ.