.

.

девојки здолништа 2014 бебе меки туту здолништа бонбони бои бебе чипка pettiskirt девојки petticoat здолниште

девојки здолништа 2014 бебе меки туту здолништа бонбони бои бебе чипка pettiskirt девојки petticoat здолниште

DEN 570.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

девојки здолништа 2014 бебе меки туту здолништа бонбони бои бебе чипка pettiskirt девојки petticoat здолниште Материјал : Мека најлон материјал, висока густина Waistand многу еластичен Големина Корселе Должина Возраст S - 40cm 23cm одговара за 0-2 T М - 42 см 27cm одговара за 3-5 T L - 44cm 30cm одговара за 6-8 T можеме да обичај прави поголем големина ,pls контактирајте со нас прво Pls Остави порака за вашата боја и големина,ви благодариме за вашата шопинг
Објектот ќе биде предаден од страна на Кина пост бесплатен превозот
Ако треба побрзо превозот метод, pls контактирајте со нас.ние ќе ви даде разумна цена

Основни својства

Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Бал
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
СС-CP01-21
Пол:
Бебе Девојки
Одделот За Името:
Бебето
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Chiffon

Тие исто така купуваат со овој производ.