.

.

DIY Најдобри Алатка 36PCS Смола Сечење Тркала Диск Исклучување Постави Малку За Dremel Ротари Алатка

DIY Најдобри Алатка 36PCS Смола Сечење Тркала Диск Исклучување Постави Малку За Dremel Ротари Алатка

DEN 61.92

Од стоката
Достапно е за нарачката


Функција :
Идеална за намалување на сите видови на метални
Сечење диск изработени од тврд абразивни
Ротари алатка прилог
Лесно намалувања завртки или завртки
Направи слотови во ' рѓосано или одземени завртки и навртки за отстранување со шрафцигер
Спецификации
Материјал : Смола
Дијаметар : Прибл. 24mm
Дебелина Прибл. 0.6 mm
Дупка : Прибл. 2mm
Количина : 36 pc
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x 36pcs Смола Сечење Тркала Диск/set

Основни својства

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Абразивни Диск
is_customized:
No
Број На Модел На:
GJ0548-01
Количина:
36pcs/set
Пакет:
Кутија
Дијаметар:
ПРИБЛ. 24mm
боја:
Браун
Материјал:
Смола
Употреба:
ротари алатка прилог
внатрешниот дупка:
2mm
Големина:
24x0.6mm

Тие исто така купуваат со овој производ.