.

.

Ласерски Глава за Фокус Леќа Кол. 19 & 20 FL.50.8 127 Огледало 25мм Планината за Ласерско Гравирање Машина за Сечење

Ласерски Глава за Фокус Леќа Кол. 19 & 20 FL.50.8 127 Огледало 25мм Планината за Ласерско Гравирање Машина за

DEN 2352.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ласерски Глава за Фокус Леќа Кол. 19 & 20 FL.50.8 / 63.5 / 76.2 / 101.6 / 127 мм Огледало 25мм Планината за Ласерско Гравирање Машина за Сечење
Материјал : Алуминиум со црна oxidiation слој
Се применуваат за дијаметар од 19 или 20 мм фокусот на објективот
Се применуваат за дијаметар од 25 мм силикон или Mo одразуваат огледало
Се применуваат на фокусна должина 50.8 да 127 мм фокусот на објективот

Основни својства

Напон:
F 50.8 mm 2 inch, F 63.5 mm 2.5 inch, F 76.2 mm 3 inch, F 101.6 mm 4 inch, F 127 mm 5 inch
Бренд Име:
MASHI ЛАСЕРСКА

Тие исто така купуваат со овој производ.