.

.

автомобил rear view camera 4 LED+сместување sunvisor 4.3 автомобил огледало за Рено Fluence/Dacia Duster/Megane 3/ за Nissan Terrano

автомобил rear view camera 4 LED+сместување sunvisor 4.3 автомобил огледало за Рено Fluence/Dacia Duster/Megane

DEN 1344.00
DEN 1580.64
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Сакаат ќе уживате во вашата шопинг време !!!
.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Многу го цениме за вашиот очекувајте .3" паркинг следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1.3 инчи Резолуција : 800 W * RGB * 480 H Aspect ratio : 16 : 9 Напојување : DC 12 V±10% Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 4. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. High-definition и 170 степен широк агол на гледање.
добредојдовте на нашата продавница
Нашата компанија се специјализирани во rearch и развој,
производство и продажба за многу години
Сертификат за инспекција производ
Детали на автомобилот наназад камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).3" екран во боја количка за LCD монитор Висока резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H Спецификации : Домување материјал : ABS пластика големина на Екран : 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Основни својства

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
650g
Објектот Големина:
31.*16*7
Големина На Дисплеј:
4.3
Име На Модел:
JF-MN01
Резолуција:
800x480
Резолуција:
800*480
Функција:
автомобил камера и монитор
вода-доказ:
IP 69K
Ноќ визија:
Yes
Шок-Доказ:
Yes
Екранот:
LCD
сензор на слика:
ccd
Следи Големина:
4.3
Школка Материјал:
Пластични
Сместување:
Sunvisor

Тие исто така купуваат со овој производ.