.

.

Leyden ORB Заврши Круг Течен Сапун Шише Црно Ѕид Монтирани Американската Страна на Течен Сапун Фармацевт Носителот Бања Прибор

Leyden ORB Заврши Круг Течен Сапун Шише Црно Ѕид Монтирани Американската Страна на Течен Сапун Фармацевт Носителот

DEN 1489.00
DEN 2567.52
-42 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние може да ви понуди некои попуст.
Лесно се монтира на ѕид со сите хардверски вклучени.
Хуманизмот дизајн, полирање на chamfer и на работ, што го прави линии повеќе елегантен и го намалува ризикот од се повредени. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме.
Функција :
Деликатна шема врежан, стабилна Круг база, мултифункционални, удобен, практичен и совршен за вашиот дом. Ако сте задоволни со нашата служба или производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.
Изградена на Висок квалитет на Цинк-Легури и Кристал, која обезбедува својата долговечност и издржливост, како и го подобрува естетскиот ефект во голема мера се за својот изглед.
Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
Изградена на Висок квалитет на Цинк-Легури и Кристал, која обезбедува својата долговечност и издржливост, како и го подобрува естетскиот ефект во голема мера се за својот изглед.
Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.
Пакет Се Вклучени :
1* Сапун Фармацевт
1* Инсталација На Пакетот
1* Инсталација Настава
Плаќање
Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати( ако ги има). modname=ckeditor
Функција :
Деликатна шема врежан, стабилна Круг база, мултифункционални, удобен, практичен и совршен за вашиот дом.
Гаранција
Доаѓа со 1 година на производство гаранција;
Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Тоа е многу важно.
Забелешка
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.
Превозот
Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
Контактирајте со нас
Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Лесно се монтира на ѕид со сите хардверски вклучени. Тоа може да се користи во спалната соба, кујна, бања, wc, кујна, дневна соба и сл.
Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
Хуманизмот дизајн, полирање на chamfer и на работ, што го прави линии повеќе елегантен и го намалува ризикот од се повредени.
Повратни информации
Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета.
Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. Тоа може да се користи во спалната соба, кујна, бања, wc, кујна, дневна соба и сл.
Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.

Основни својства

Бренд Име:
Leyden
Функција:
Течен Сапун Фармацевт
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Рака Сапун Фармацевт
Број На Модел На:
LY18010207HYS
Тип:
Течен Сапун Точење
Главен Материјал:
Цинк-Легури& Кристално
Функција:
Сапун Фармацевт
Стил:
Американски Стил
Заврши:
ORB
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Тие исто така купуваат со овој производ.