.

.

CPU Вентилатор за Леново V480C V480CA V480S V480SA Лаптоп Процесор вентилаторот за Ладење KSB0705HB BK2S 60.4UG03.002

CPU Вентилатор за Леново V480C V480CA V480S V480SA Лаптоп Процесор вентилаторот за Ладење KSB0705HB BK2S 60.4UG03.002

DEN 273.00
DEN 384.00
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


CPU Вентилатор за Леново V480 C V480 CA V480 S V480 SA Лаптоп Процесор вентилаторот за Ладење KSB0705 HB BK2 S 60.4 UG03.002
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x CPU Вентилатор за Леново V480 C V480 CA V480 S V480 SA Лаптоп Процесор вентилаторот за Ладење KSB0705 HB BK2 S 60.4 UG03.002

Основни својства

Бренд Име:
DBJBA
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Леново V480C V480CA V480S V480SA
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции

Тие исто така купуваат со овој производ.