.

.

dolmobile Litchi СТП Кожа Случај Покрие со Застане за Huawei Чест WaterPlay 10.1 HDN-W09 HDN-L09 + домашно МИЛЕНИЧЕ Јасно Екран Заштитник

dolmobile Litchi СТП Кожа Случај Покрие со Застане за Huawei Чест WaterPlay 10.1 HDN-W09 HDN-L09 + домашно МИЛЕНИЧЕ

DEN 455.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Описи : * Comapatible за Huawei Чест Water Play 10.1 HDN-W09 HDN-L09 таблета * Материјал : Направен од СТП * Боја : Како на сликите покажуваат. * Пакет : Само со opp вреќа. Карактеристики : * LCD екран остануваат видливи. * Прецизност профилирани случаи да се совршено да се вклопи во вашиот уред * се Спротивстави на нечистотија, дамки * Перат материјал за лесно чистење * Заштита на вашиот уред од гребнатини и прашина. * Директно да пристапите до сите порти и копчиња, без отстранување од случајот. *Ве молиме известете бојата кога ќе го поставите цел, ИЛИ ние ќе ги испрати меша бојата.Ви благодариме!
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Основни својства

Бренд Име:
dolmobile
Модел Компатибилност:
за Huawei Чест WaterPlay 10.1 HDN-W09 HDN-L09
Материјал:
PU
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
за Huawei Чест WaterPlay 10.1 HDN-W09 HDN-L09
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Компатибилен Бренд:
За Huawei

Тие исто така купуваат со овој производ.