.

.

Жаба Пеперутка 70x40cm Дијамантски Крст Бод Комплет DIY сликарство дома декорација дијамант разубавувањето на везови цртање занаети

Жаба Пеперутка 70x40cm Дијамантски Крст Бод Комплет DIY сликарство дома декорација дијамант разубавувањето на

DEN 794.00
DEN 992.16
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). По-продажбата. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.
nic ко Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. Референца пред операцијата чекори. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Превоз : Нашите производи се од Кина. За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите за Брза Испорака за вашиот превоз, обично во рок од 30 дена може да се служи. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји.

Основни својства

Рамка:
No
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Употреба:
Слики
Број на Бои:
1-30
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Големина:
70x40cm

Тие исто така купуваат со овој производ.