.

.

Нови креативни Не-стап анти-замрзнување сладолед топки купишта на овошје копаат топката лажичка месо топки DIY готвење кујна gadgets Easy195mm

Нови креативни Не-стап анти-замрзнување сладолед топки купишта на овошје копаат топката лажичка месо топки DIY

DEN 242.00
DEN 268.80
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик
Дизајниран за кујна,готвење,надвор,дома мебел и др.
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик
Овој производ боја случаен испорака.

Основни својства

Тип:
Сладолед Алатки
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
BORSESMI
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
KW-S552
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Топки & Купишта
Големина:
195*40mm
Тежина:
49G
Материјал:
Пластични PP & Метал
боја:
Случаен испорака
Пакување:
OPP вреќа
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот сладолед топки

Тие исто така купуваат со овој производ.