.

.

2018 бебе облека лето новороденче дизајнер бебе облека, девојки фустан младата romper бебе едно парче bowknot jumpsuit се искачи облека

2018 бебе облека лето новороденче дизајнер бебе облека, девојки фустан младата romper бебе едно парче bowknot

DEN 325.00
DEN 445.92
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2018 нови доаѓањето на бебето едно парче romper
Новороденче romper лето стил, без ракави Материјал : Памук
Боја : црвена Роза, сина
Модел : птици, шарени срца со чипка bowknot, Многу симпатична.
Големина
Должина
Биста*3
3 M
38 CM
26 СМ
6 M
40 СМ
27 СМ
9 M
42 СМ
28 СМ
12 M
44 CM
29 СМ
Подолу се новодојдени, ист квалитет, прекрасен дизајн
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. И ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа Пратката 1. Обично ние брод на предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. 2. Кина Пост Воздух mail.Обично тоа треба цела 15-30 работни дена да пристигнат.(Освен русија и Бразил) Ако се итно да добиете вашата нарачка, можете да изберете побрзо превозот метод и контактирајте со нас кога ќе се направи вашата цел. Повратни информации 1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа ,вашите повратни информации е extrmely важно за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме оставете ни Пет Ѕвезди активни повратни информации. 3. Контактирајте со нас пред да замине никакви Негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.

Основни својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
sum001
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
БЕБЕ ОСКАР Е
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бебе romper Во парк:
Yes
Едно парче romper ракав:
Без ракави
Сезоната:
Лето
Дизајнер бебе облека Материјал:
Памук
Девојки Фустан Шема:
Птица, цвеќиња, срцето, Чипка, bowknot
Лето бебе облека во боја:
Светло сина шарени срца, Розова птици,

Тие исто така купуваат со овој производ.