.

.

G-КАКО Летните Нов Стил Чиста Боја, Памук, Лен Таи Чи Одговараат на Боречки Вештини Поставува Половина Ракав Кошула Дише Панталони

G-КАКО Летните Нов Стил Чиста Боја, Памук, Лен Таи Чи Одговараат на Боречки Вештини Поставува Половина Ракав

DEN 3024.00
DEN 3359.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


G-КАКО Летните Нов Стил Чиста Боја, Памук, Лен Таи Чи Одговараат на Боречки Вештини Поставува Половина Ракав Кошула Дише Панталони
Поврзани
Опис На Производот
Материјал : Памук и Лен
Боја:црна,бела,темно зелена
Должина на ракав : половина ракав
Големина/cm : L,XL,XXL,XXXL
Големина L, Биста : 104, Должина : 75,Хип:122, висина:106.
Големина XL, Биста : 108, Должина : 77,Хип:126, висина:109.
Големина 2 XL, Биста : 112, Должина : 80,Хип:131, висина:112.
Големина 3 XL, Биста : 118, Должина : 83,Хип:132 , висина:115.
Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од слики прикажани на нашата продавница,предизвикана од многу фактори, како осветленост на мониторот и светлина од светлината. Прирачник за мерење дозволена грешка. Ве молиме љубезно разбирање.Ви благодариме. Производ Детали
Пратката Кина Пост /UPS/Fed Ex/DHL
Pls ве молиме имајте во предвид дека Кина Пост се Регистрирате Воздух Пошта вообичаено трае 15-28 дена да пристигне на вашата локација. Сепак, во некои случаи, тоа треба повеќе од 1 месец поради лошите временски услови, одложување на локалните обичаи обработка или локалните trasportation итн.
Ако сакате да брод на објектот од dhl, ups-от, fedex или други express, pls ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали за превозот цена!
Се Враќа & Наплата
Ние ќе го изберете и да се провери секој објект внимателно пред да се испраќаат надвор. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате потреба да се вратите на нашите објекти за промена, или реконструкција додека е во оригинална статус и не се користи. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест на Кина.
Услуга На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас секогаш кога ќе може да потребна некоја помош од нас. Ние ќе уживаат сите комуникации со вас.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел, Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Основни својства

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Лен,Памук
Пол:
Мажи
Бренд Име:
G-КАКО
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Редовни
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Дише

Тие исто така купуваат со овој производ.