.

.

Мермер Насликани Кожа Силикони TPU Случај Покритие За Huawei P8 Лајт P9 Лајт P8 Лајт 2017 Флип Паричникот Телефон Торба & Случај

Мермер Насликани Кожа Силикони TPU Случај Покритие За Huawei P8 Лајт P9 Лајт P8 Лајт 2017 Флип Паричникот Телефон

DEN 215.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис : Мермер Насликани Кожа Силикони TPU Случај Покритие За Huawei P8 Лајт P9 Лајт P8 Лајт 2017 Флип Паричникот Телефон Торба & Случај
Карактеристики Нов дизајн со мулти-боја стил компатибилен на huawei p10, p10 лајт SHOCKPROOF, Dustproof & АНТИ-НУЛА : Напредни материјали TPU за заштита од капки и воскресна beveled работ држи вашиот екран осетлив на допир и камера безбедно
Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон.
Ултра тенок само 0.66 мм, и резерви дупка на прашка
Двојно матирано технологија, анти се лизга и sweatproof
Случај Покрие ви дава мобилен телефон 360° целиот заштита со четири агол завиткување
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА
Внатрешниот пакет : со посебен поли торба
Надворешниот пакет : од меур торба
Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот
Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор.
Брод од страна на : Кина Пост Обичен Мал Пакет, Кина Пост Воздух Mail,4 PX, Yanwen, Aliexpress Штедење, Fedex,DHL,UPS-от,или Shunfeng.
Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", "Yanwen Економски Пакет" и Др. ,, кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или други регистрирани воздухопловната, и да додадете на пари за следење .
ГАРАНЦИЈА :
Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во 5working дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 15-60days зависи од превозот модел.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари, или ја стоки или други начини.
3, Какви видови на shippment метод да се направи?
Кина Пост Обичен Мал Пакет, Кина Пост Воздух Mail, Yanwen, 4 PX, Aliexpress Штедење, Fedex,DHL,UPS-от,или Shunfeng, итн.
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка.

Основни својства

Материјал:
За Huawei P8 Лајт, За P8 Лајт 2017, За Huawei P9 Лајт
Карактеристики:
Мермер
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
Go2linK
Големина:
150*80*15mm
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Материјал:
TPU
Погоден за:
Huawei P8 Лајт, P8 Лајт 2017, P9 Лајт
боја:
бела, розова, зелена, црна и сл..10 бои се опционални
анти удар:
Yes
Потпирачот:
Yes
случај стил:
мермер дизајн
Предмет Бр.:
CLDTK-TPUMB-P8P9LITE

Тие исто така купуваат со овој производ.