.

.

Сина Ѕвезда Маскота Костим за Возрасни Големина Mascotte Облека Костим Партија Карневал Фенси Облека ЕМС СЛОБОДНИ БРОД SW515

Сина Ѕвезда Маскота Костим за Возрасни Големина Mascotte Облека Костим Партија Карневал Фенси Облека ЕМС СЛОБОДНИ

DEN 10853.00
DEN 11424.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

EMS е наш основен превозот избор.
Политика На Враќање
1.
КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ :
Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере.
Дишат и визија :
Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок.
Плаќање : Alipay приоритетни.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет.WEL C O M E T O M A S C O T C ITY!
ВНИМАНИЕ :
Ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата.
Спецификација :
S (160 см-170 цм)- 5'3" до 5'7",
M (171 см-180 цм)- 5'7" до 5'11",
L (181 цм-190 цм)- 5'11" на 6'3",
XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7",
Нарачана (Plz ги споделите со нас)
Материјал :
Тоа е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет. Висат сушење само, греење е забрането. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Тие исто така купуваат со овој производ.