.

.

Промоции 20*13.5 mm прецизност Метал inclinometer Круг на ниво на универзална protractor за Leica

Промоции 20*13.5 mm прецизност Метал inclinometer Круг на ниво на универзална protractor за Leica

DEN 167.00
DEN 326.40
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Промоции 20*13.5 mm прецизност Метал inclinometer Круг на ниво на универзална protractor за Leica
За Компанијата
Ние сме специјализирани во производството и маркетингот на компанијата.
Ние имаме повеќе од 500 видови на производи. Тие вклучуваат стакло ниво меур серија, метал ниво меур серија, Пластични ниво меур серија, електронски ниво меур серија, електронски ниво сензор серија и електронски ниво compensator серија итн.
Нашите производи се широко се користи во анкетирање и мапирање индустрија, ласерски инструмент индустрија, тежина апарати индустрија, електрична индустрија алатка, механички инженеринг индустрија, aerospace и воени итн.
Ако ви требаат посебни видови на кој било производ, ве Молиме контактирајте со нас слободно.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ;
Ако не можете да се исходот веднаш по цел завршувањето на, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да becompleted во рок од 5 дена.
Испорака
Ние ќе испрати пакет по 1-5 Дена за вашите нарачки. Сите Предмети обично ќе биде испорачуван China Post Воздух Пошта или e-Пакет.Руски клиенти ние генерално се користат Posti Финска руската Воздух.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашето задоволство е наша најголема награда и моќ!
Answer : ___________________________ Note : Ние само го испрати на адресата во ред. Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја!
Наплата & Return
Ние обезбедуваме 180 Дена Гаранција за сите производи се наведени.Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена откако ќе се регистрираа пакетот.
Ве молиме да се забележи дека врати точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање превозот надомест.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да поднесете негативни повратни информации. Откако постои проблем пријавени, сите наши службеници ќе се обиде најдобро да ви помогне надвор од прашање се случи. Ви благодариме за вашето разбирање.
Работно Време
8 : 30-12 : 00 часот, 14 : 00-18 : 00 ЧАСОТ, од понеделник до петок
9 : 30-12 : 00 часот сабота

Основни својства

Бренд Име:
HACCURY
Број На Модел На:
ЈС-20135
боја:
Црна
Дијаметар:
20mm
Висина:
13.5 mm
Точноста:
15'/2mm

Тие исто така купуваат со овој производ.