.

.

Високо Еластична Слободни Големина Фитнес Leggings Цртан Филм Бетмен Тенок Leggings За Жените Спорт Џогирање Панталони Жените Слабеење Leggings Панталони

Високо Еластична Слободни Големина Фитнес Leggings Цртан Филм Бетмен Тенок Leggings За Жените Спорт Џогирање

DEN 376.00
DEN 597.60
-37 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Високо Еластична Слободни Големина Фитнес Leggings Цртан Филм Бетмен Тенок Leggings За Жените Спорт Џогирање Панталони Жените Слабеење Leggings Панталони
1 .Colorfast И Не Pilling
2. Прилагодливи Висока Половината ќе биде добро за заштита на фетусот
3. Leggings Како Висока Еластичност на Различни Инкубација Период
4. Материјал Како Висок Breathability,Многу Повеќе Мекост и Кожа-Friendly Лизгава
Никогаш Не Недостасуваат Детали Ќе Мора Да Знаат Како Да Ги Следат
Осветленост,Камера Функција,Различни Minitors и Други Фактори Влијаат,Боја која се Појави на Вашиот Екран Може да Биде Искривена
Почитувани Убавини,ве Молиме Споредете ја Големината на Табелата што следи за Одлуката :
Оваа Leggings Високо Еластична Просечната Големина Погоден за Секого
Ве молиме да забележите сите детали, како и w/многу благодарам,се надевам ќе уживате во трговскиот тука.
Ние Сме во Потрага Напред за да Ги Понудиме Најдобрите Производи И Услуга за Вас,
Исто Така, Вашето Семејство.

Основни својства

Одделот За Името:
Породилно
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Стрип
Број На Модел На:
1518345/2918345-6080801
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
MODENGYUNMA
Стил:
Хулахопки
Тип На Објект:
Спорт Џогирање Панталони
Име на производ:
Дигитални Печатени Leggings
Функција:
Jeggings Тенок Спортски Панталони
Класификација:
молив leggings
Цел:
Дише Панк Leggings
leggings шема:
Фитнес Leggings
Половината Тип:
Средината
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Печати

Тие исто така купуваат со овој производ.