.

.

2 парчиња/set Стоматолошки Гипс Модел Мувла на Edentulous Вилица База на Силикон Комплетен Блок-виолетова

2 парчиња/set Стоматолошки Гипс Модел Мувла на Edentulous Вилица База на Силикон Комплетен Блок-виолетова

DEN 1584.00
DEN 1722.24
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет, Направени од силиконска гума Совршен алатки специјално дизајнирани за Стоматолошка Лабораторија Работа! Дијаметар на надворешниот круг : 10cm Дебелина : 4cm Нето тежина за 2 парчиња : 650g
Пакување Листа 1 горниот мувла 1 помал калап 100% Нов и Висок Квалитет!

Основни својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
GREATLH

Тие исто така купуваат со овој производ.