.

.

ПУКА Рачни Плови Плувка Зафат Monopod за Gopro Херој 6 5 4 3 Сесија Xiaomi Yi 4K SJCAM SJ4000 Камера Selfie Планината Додаток

ПУКА Рачни Плови Плувка Зафат Monopod за Gopro Херој 6 5 4 3 Сесија Xiaomi Yi 4K SJCAM SJ4000 Камера Selfie Планината

DEN 95.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис : Сосема нов и висок квалитет. Професионални пловни рачни стап што се користи во спортови на вода. Ви овозможува да снимите прекрасни моменти во вода. Светла жолта боја може да биде лесно забележан во вода. Плови дизајниран да се задржи вашата камера со водоотпорен школка, LCD Bacpac, Батерија Bacpac, WI-FI Bacpac и се Нурне Домување и во други делови на случај, лесно да се плови во вода. Прилагодливи врвката за на рака. Боја : Како на сликата шоу. Компатибилен За Gopro Херој Сесија/3/4/5. Големина : x 15cm 4cm x 4cm.
Пакет Содржина : 1 X Плувка 1 X Прилагодливи врвка за околу Рака 1 X Завртка d

Основни својства

Бренд Име:
SHOWSHOOT
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,SONY,Sjcam,NIKON,Garmin,GoPro
Тип:
Акција Камера Автомобил додатоци
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
Рака Костец/Прст Жлебови

Тие исто така купуваат со овој производ.