.

.

Myslc Печатени Покритие за Acer Iconia Tab 10 A3-A20/A20FHD 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

Myslc Печатени Покритие за Acer Iconia Tab 10 A3-A20/A20FHD 10.1 инчен Печатени СТП Кожа Случај

DEN 431.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пакетот вклучува : 1 buc кожа случај
Пријателски потсетник
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел

Основни својства

Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
за Acer Iconia Tab 10 A3-A20/A20FHD
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
19.4cm
Број На Модел На:
KXW031600104PCLC
Должина:
26.2cm
Шаблон Тип:
Печати
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc

Тие исто така купуваат со овој производ.