.

.

FEELDO 2 ПАРЧИЊА Автомобил H1 HID Xenon Зрак Инсталација Светилки Приклучок Адаптер За Мерцедес С-КЛАСА(1993-1998) CA1338

FEELDO 2 ПАРЧИЊА Автомобил H1 HID Xenon Зрак Инсталација Светилки Приклучок Адаптер За Мерцедес С-КЛАСА(1993-1998)

DEN 381.00
DEN 552.00
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
Оваа сијалица адаптери се користи за инсталирање на резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет на ниски зрак само.
оваа сијалица адаптер ќе ви овозможи да се инсталира резервни криеше крушка,брзо на возилото
оригиналниот headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок.
Апликација За :
МЕРЦЕДЕС С-КЛАСА 1993-1998 S280/S300/S320/S400/S500 КРИЕШЕ H1 СИЈАЛИЦА НОСИТЕЛИ
1. Ксенон HID сијалица сопствениците да одговара на МЕРЦЕДЕС С-КЛАСА да го H1
2. 1993-1998 S280/S300/S320/S400/S500
3. Ако веќе имате КРИЕШЕ полнење и не може да се вклопат светилки правилно или не сакате да ги менувате вашите
стандард на сопствениците, тогаш овие се совршено решение
4. Оваа содржина е направена со алуминиумски
*Известување*
Ако не сте сигурни дали овој премин адаптер е компатибилен со вашиот автомобил,само ја отвори
автомобил худ и споредете го овој адаптер со вашиот автомобил акции headlamp штекер.ако тие се исти.
Честитка! овој адаптер одговара на вашиот автомобил.

Основни својства

Специјални Функции:
Автомобил HID Xenon Инсталација Socket
Другиот Дел Број:
-
Производителот Дел Број:
-
Бренд Име:
FEELDO
Објектот Должина:
-
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Ширина:
-
Објектот Тежина:
0.02kg
Објектот Висина:
-
Материјал Тип:
ABS

Тие исто така купуваат со овој производ.