.

.

2017 Игра на Престоли Сезона 7 Cersei cosplay костим

2017 Игра на Престоли Сезона 7 Cersei cosplay костим

DEN 4752.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Компоненти :
Overcoat
Главен Материјал :
Специјален Материјал, Крзно (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Жените големина, Мажите големина
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
Rapunzel-1
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Како што е прикажано
Знаци:
Cersei
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Cersei

Тие исто така купуваат со овој производ.