.

.

Mambobaby Бебе Доенчиња Години Коленото Влошки Заштитник На Децата За Безбедност На Индексирање Лактот Коленото Заштитни

Mambobaby Бебе Доенчиња Години Коленото Влошки Заштитник На Децата За Безбедност На Индексирање Лактот Коленото

DEN 45.00
DEN 68.16
-34 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

торба
Mambobaby Бебе Доенчиња Години Коленото Влошки Заштитник На Децата За Безбедност На Индексирање Лактот Коленото Заштитни
Карактеристики :
* Заштита на кожата, да ги Задржи на нозе топли кога се менува ти ediapers.
* Заштита на младите мали нозе од нула.
* Едноставен и лесен, четири годишни времиња достапни за употреба.
* Дизајн на високо еластична памук, многу дише, апсорбираат потта, deodorization трајни и мека да се носат.
Материјал : 80% памук+20% еластични влакна.
Големина : 11*8 CM.
Боја : Како што е прикажано на слики.
Пакет се вклучени :
1 пар * Kneepads.

Основни својства

Дете НИ Големина:
Новороденче
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Нога Warmers
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MY0598
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Mambobaby
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал Состав:
80% памук+20% еластични влакна

Тие исто така купуваат со овој производ.