.

.

Новина Подароци Замолчени Играчки Брод Wrecked Партија Игри Пиење Играчка со 6 Стакло Количка за Преносни Tipple Пијат Игра Насловна Оркестарот Партии

Новина Подароци Замолчени Играчки Брод Wrecked Партија Игри Пиење Играчка со 6 Стакло Количка за Преносни Tipple

DEN 775.00
DEN 815.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
За Испорака
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Големина : 43.
Брод Wrecked одбор игра во собата е интелект пиење игра за домашни лица и ноќен клуб бар . Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Враќање&Наплата
1.
2) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.5*20cm
Пакетот вклучува : 1 брод, 6 стакло чаши
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Мисија : да се избегне добивање на tanked! Свитлива и преносни : игра патување, забава игра, пиење игра. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. кутија пакет, како новина подароци. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Основни својства

Пол:
Унисекс
Батеријата:
Нема Потреба Батеријата
Бренд Име:
AIBOULLY
Предупредување:
не се за деца
Тема:
Музика
Број На Модел На:
пиење играчка
Mfg Серија Број:
Играчка
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
Стакло
Димензии:
43.5*17.5*20cm
is_customized:
Yes
Тип:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
Железо, Магнетно пикадо
Повод:
Партија
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот:
партија игри

Тие исто така купуваат со овој производ.