.

.

Нова 2 Начини Кристал Помине Уметност Четка Пенкало Силикони Главата Резба Ембос Обликувањето Шупливи Скулптура На Доградба На Акрилни Нокти Dotting Алатки

Нова 2 Начини Кристал Помине Уметност Четка Пенкало Силикони Главата Резба Ембос Обликувањето Шупливи Скулптура

DEN 66.00
DEN 81.12
-19 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ангел длето облик : Точно да покаже тебе ефект и да го прослават вашиот работи. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош .
3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 50 дена. Создавање на неверојатни модели на 3 D ефект.
Feivielle Нови 2 Начини Кристал Помине Уметност Четка Пенкало Силикони Главата Резба Ембос Обликувањето Шупливи Скулптура На Доградба На Акрилни Нокти Dotting Алатки
Спецификации :
Материјал : Акрил + Силикони
Големина : 17cm
Боја : како на сликата шоу
Облик : Клин-форма, Елени hoof форма, Елени рог форма, Ангел длето форма, Конус форма ( Одберете саканиот стил .
Елени hoof облик : Лесно да се јазауздаат густата боја. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.
Нежни и мали, лесен за употреба. Секој поседува двоен пен шефовите на различен облик.

Основни својства

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Бренд Име:
feivielle
Материјал:
Силиконски Главата+Кристал Рачка
Големина:
5 sizes
Број На Модел На:
GL02
Дизајни:
2 начини
Стил :
Dual-заврши
Предмети :
помине уметност четка
Тип :
Силиконски Мека Глава
Се користи за :
УВ Гел Ноктите Сјајот Алатки
Помине Уметност :
Ноктите Алатки

Тие исто така купуваат со овој производ.