.

.

Бесплатен Превозот Мода Накит Симпатична Мешани Големини Сјајна Rhinestones Мини Обетки Бакар Уво Studs Обложено Со Сребро 20pairs

Бесплатен Превозот Мода Накит Симпатична Мешани Големини Сјајна Rhinestones Мини Обетки Бакар Уво Studs Обложено

DEN 312.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


1. 20pairs/многу.
2. Бои : бела и црна камења;случаен multicolors.
3. Дизајн : кристал.
4. Материјал : бакар обложено со сребро,сјајна rhinestones.
5. уво приклучок : гума.
6. камен големина : 2mm,3мм,4mm,5mm, 6mm мешани големини.
7. Пакување : 20pairs/пластична кутија за пакување.

Основни својства

Метална боја:
микс
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A1296
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Гем Боја:
бела и црна,multicolors
Главниот Камен:
Rhinestones
Метали Тип:
Бакар
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Количина:
20pairs
Големина:
2mm,3мм,4mm,5mm,6mm мешани
Пакување:
20pairs/пластична кутија
Материјал:
Бакар

Тие исто така купуваат со овој производ.