.

.

12V 24V 110V 220V 2W ЛЕР ФЛЕКСИБИЛНИ МАШИНА СВЕТЛИНА

12V 24V 110V 220V 2W ЛЕР ФЛЕКСИБИЛНИ МАШИНА СВЕТЛИНА

DEN 360.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Let ' s работат за него.
Нашите Услуги
-набавка на примерокот и најголемиот дел цел,
-снабдување на ОЕМ,ODM
снабдување со 3 години гаранција Компанија Информации
Од 2005 година, МОЌТА е посветен на LED ОСВЕТЛУВАЊЕТО полиња повеќе од 10 години.
ПОДОБАР КВАЛИТЕТ, ПОДОБРА ЦЕНА, ПОДОБРА УСЛУГА, ПОДОБРО СРЕДИНА, се секогаш она што ни следи.Откако на вашиот примите објект , и не ми се допаѓа ,можете да сугестија размена ,но вториот пост полнење сопствена на купувачот. led вок во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен.висок квалитет led чипови , обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2.
Производи се движи широко :
Led ноќни читање на светлината,
Led светло за караван camper,
Led светло за морски шема,
Led светло за машина за работа,
Led светло за приказ на екранот
Најголемиот дел од производите за извоз на Европскиот пазар, Северна и Средна Американскиот пазар, исток и јужна Азија, БЛИСКИОТ ИСТОК ОБЛАСТ.
флексибилни машина светлина,флексибилни рака машина светлина,led флексибилни машина светлина,флексибилни led машина светлина,флексибилни машина работа светлина,gooseneck машина светлина,gooseneck машина led светло, gooseneck машина светилка,предводена gooseneck машина работа светлина,led gooseneck машина светлина,флексибилни рака машина светлина,flex на арм предводена машина работа светлина,3w LED змија цевка машина светлина,флексибилни машина светлината led,флексибилни led машина светилка,ФЛЕКСИБИЛНИ ЦЕВКИ, ПРЕДВОДЕНА МАШИНА ОСВЕТЛУВАЊЕ,флексибилни машина светилка,флексибилни led светилка светлина за машина,flex на арм предводена машина работа светла, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 12 V 24 V 110 V 220 V 2 W ЛЕР ФЛЕКСИБИЛНИ МАШИНА СВЕТЛИНА МОДЕЛ : RGVT3165102 ТЕКСТ : 12v,24v, МОЌ : 2 W LUMENS : 150 LM CRI : >82 СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 5,8,10,15,25,30,45,60,90 степен ГЛАВА ДИЈАМЕТАР : D31 MM ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА, GOOSENECK ДОЛЖИНА : 10СМ,20 CM,30 CM,40 CM,50 CM,60 CM,70 CM,80СМ,100 CM ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА, КОПЧЕ за ПРЕФРЛУВАЊЕ МОЖЕ да БИДЕ ЦРВЕНА, ЦРНА, БЕЛА БОЈА светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K РАЗЛИЧНИ ЛЕЌА ОПЦИИ : РАЗЛИЧНИ ВЛЕЗЕН НАПОН И ЖИЦА ПОВРЗЕТЕ : ДРУГИ СЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ : ФУНКЦИЈА :
1.
2) За примерок цел : е прифатливо, примерокот за тестирање е достапен пред најголемиот дел цел
3) Испорака тип : мали цел е дадено од страна на истите да се изречни или воздушен пат, најголемиот дел цел е дадено од страна на морето, превозот.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење,не содржи штетни елементи како што се жива и олово,погоден за рециклирање
ИСПОРАКА :
1. И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас продаваат тоа повторно.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон
3.

Основни својства

боја:
црна 3000k 12v, црна 3000k 24v, црна 3000k 110v220v, црна 6000k 12v, црна 6000k 24v, црна 6000k 110v220v, сребро 3000k 12v, сребро 3000k 24v, сребро 3000k110v220v, сребро 6000k 12v, сребро 6000k 24v, сребро 6000k110v220v
Wattage:
2w 30cm, 2w 40cm, 2w 50cm, 2w 60cm, 2w 70cm, 2w 80cm, 2w 100cm
Употреба:
Индустриски
Бренд Име:
FDIK
Напон:
220V,230V,260V,120V,110V,24V,110-240V,12V,85-265V,130V,240V
сертификација:
CE,RoHS,EMC,CCC
Број На Модел На:
RGVT3165102
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
База Тип:
BA9S
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
вклучете светилка главата, флексибилни gooseneck,
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Објект:
флексибилни машина светлина
Примена:
ѕидот светилка, gooseneck светлина, читање светлина
САЈТ:
ѕид, ноќни, headboard
Текст:
12V,24V,
МОНТИРАНИ ТИП:
завртка монтирани
Моќност:
2W
Траење:
30000hours
Прекинувач:
копче за вклучување светилка глава
СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ:
5,8,15,25,30,45,60,90 СТЕПЕН
GOOSENECK ДОЛЖИНА:
10-100CM

Тие исто така купуваат со овој производ.