.

.

Сончогледово Дизајн 30ММ Twist off Етерично Масло Diffuser Нараквица Со СТП кожа Бенд Сребро Ароматерапијата Locket Хривнија

Сончогледово Дизајн 30ММ Twist off Етерично Масло Diffuser Нараквица Со СТП кожа Бенд Сребро Ароматерапијата

DEN 292.00
DEN 307.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Сончогледово Дизајн 30ММ Twist off Етерично Масло Diffuser Нараквица Со СТП кожа Бенд Сребро Ароматерапијата Locket Хривнија
Бренд : UBELIEVE
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Големина : 30мм
Пакување : opp вреќа и пластична кеса
Aramotherapy diffuser locket
Вашиот одличен избор за пријатели и себе си!
Ако вашата нарачка над $200,ние ќе слободни DHL/Федекс shippping!
Answer : ___________________________ Note : Оваа слика парфем locket е нашата ексклузивни патент за производот, секој кој ја копирате без permision ќе сносат правна одговорност, ви благодарам за вашата соработка!
За Нас :
Плаќање :
Пакување:
Превозот :
Враќање/Поврат : >Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. >За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации : ***ви Благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. ***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. ***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Топло совети :

Основни својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBELIEVE
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
C0090
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Големина на locket:
30мм
должина на locket хривнија:
40cm
хривнија Тип:
Заврши Нараквици
боја на locket хривнија:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажите и жените
стилот на locket хривнија:
Мода,Тренд,Класика
Отворен метод на locket хривнија:
Twist-off
Тип На Објект:
хривнија
Дијаметар:
40cm
Пад на превозот:
Ние нудиме пад на превозот

Тие исто така купуваат со овој производ.