.

.

нови Занитвам Beading Фармерки Еластична Тесни Фармерки Жена Молив Панталони Фармерки Женски

нови Занитвам Beading Фармерки Еластична Тесни Фармерки Жена Молив Панталони Фармерки Женски

DEN 1093.00
DEN 1286.40
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


големина информации
Плочка за грешка при мерење на околу 1-3cm
Ве молиме да се разбере
ГОЛЕМИНА
ПОЛОВИНАТА
КОЛКОВИТЕ
LEGTH 26 S 66 84 87
27 M
67
86
87
28 L
70
88
88
29 XL
73
90
88 30 XXL 76 92 88 31 XXXL 79 94 89 32 XXXXL 82 89 96

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Декорација:
Се Мијат,Panelled,Гроздобер,Beading,Sequined,Батон,Везени Ракети,Шема,Џебови,Лажни Патентите
Стил:
Повик
Број На Модел На:
x696
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Половината Тип:
Средината
Должина:
Ankle-Length Pants
Измијте:
светлина
Стил:
Повик

Тие исто така купуваат со овој производ.