.

.

Топла продажба! Bluboo Д1 Случај 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за Bluboo Д1 Телефон Случај

Топла продажба! Bluboo Д1 Случај 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за Bluboo Д1 Телефон Случај

DEN 187.00
DEN 205.92
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Shippment
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

Основни својства

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Функција:
Анти-удар
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
BLUBOO
Број На Модел На:
Случај За BLUBOO Д1
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.