.

.

2 парчиња Универзална Трки Прилагодливи CNC 35/37/41/45/46/48MM Клип На Ons Вилушка Handlebars се Справи со Бар за Кафе Racer Мотоцикл

2 парчиња Универзална Трки Прилагодливи CNC 35/37/41/45/46/48MM Клип На Ons Вилушка Handlebars се Справи со Бар

DEN 1775.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
крајот
Погодни За : 35 MM 36 MM 37 MM 41 MM 43 MM 45 MM 46 MM Вилушка Цевка Спецификации : SKU : B030-02 Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Сребрена /Црна/Злато (Како пик) Тежина : 0.5 kg Справи со Бар Големина : 22mm & 7/8 инчи Големина : како на сликата покажува
Функција : Отстранлив handlebar. Економски замена handlebar со неверојатна сила. Добро Манипулирање и стабилност со Голема брзина. Во случај на несреќа,едноставно го замени handlebar цевка наместо на целата клип-на. Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи и Delrin пластични завршува додадете завршувањето допира. Пакет се Вклучени : 2 парчиња Handlebars(лево и право)

Основни својства

боја:
Злато 35mm, Злато 37mm, Злато 41mm, Злато 45mm, Злато 46mm, Црна 35mm, Црна 37mm, Црна 41mm, Црна 45mm, Црна 46mm, Сребро 35mm, Сребро 37mm, Сребро 41mm, Сребро 45mm, Сребро 46mm
Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
3.2cm
Бренд Име:
Gremlins
Име На Модел:
Универзална
Објектот Ширина:
3.2cm
Објектот Должина:
29cm
Објектот Дијаметар:
29cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.61kg

Тие исто така купуваат со овој производ.