.

.

LMF60UU 60mmx90mmx110mm 60mm круг страната линеарна топката имајќи черупка за 60mm род круг вратило cnc дел 1pcs

LMF60UU 60mmx90mmx110mm 60mm круг страната линеарна топката имајќи черупка за 60mm род круг вратило cnc дел 1pcs

DEN 780.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID. Па се чувствуваат слободни да контакт.

Основни својства

Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Топката Лежишта
Место на Потекло:
Кина Копното

Тие исто така купуваат со овој производ.