.

.

За CUBOT X18 5.7 inch Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покрие Holster За CUBOT X18

За CUBOT X18 5.7 inch Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Торбичка Телефон Торба Случај Покрие Holster За CUBOT X18

DEN 420.00
DEN 609.60
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


За CUBOT X18 5.7 inch Луксузни Микрофибер Кожа Ракав Торбичка
Телефон Торба Случај Покрие Holster За CUBOT X18
1.Оваа торбичка направени од ultrathin луксузни висок квалитет микрофибер кожа , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кој е многу мек , сите круг заштита за вашиот телефон !

Основни својства

Материјал:
кожа
Карактеристики:
кожа ракав
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
For CUBOT X18
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Cubot

Тие исто така купуваат со овој производ.