.

.

CCHGM рачно изработени Стаклени шишиња Locket Суровини Исцелување кварцен Кристал Терариум Природен Камен кои Сакаат Шише Приврзоци Ѓердани Жени

CCHGM рачно изработени Стаклени шишиња Locket Суровини Исцелување кварцен Кристал Терариум Природен Камен кои

DEN 93.00
DEN 143.52
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Имаат синџир
Материјал : Полу-скапоцени камења
Тежина : 10 g
Количина : 1pc
Камен Големина : 2.9 cm*0.9 cm
Сликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.
Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме!

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Кристално
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
кристал ѓердан
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
CCHGM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Метали Тип:
сребро позлатен

Тие исто така купуваат со овој производ.