.

.

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Blackview А5 MTK6580 Quad Core Бесплатен Превозот

Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Blackview А5 MTK6580 Quad Core Бесплатен

DEN 393.00
DEN 431.52
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Оригиналниот Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел FPC за Blackview А5 MTK6580 Quad Core Бесплатен Превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Основни својства

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
Blackview А5
Бренд Име:
Blackview
Компатибилен Бренд:
Elephone P6000 Про

Тие исто така купуваат со овој производ.