.

.

Засекогаш Семејство Алки Прилагодено Накит Гравирање Нерѓосувачки Челик 4mm Мажите Engravable Ткаенината Хривнија Неколку Алка за Жени

Засекогаш Семејство Алки Прилагодено Накит Гравирање Нерѓосувачки Челик 4mm Мажите Engravable Ткаенината Хривнија

DEN 1344.00
DEN 1414.56
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX EMS, ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Ако ви треба вашиот Сопствен Пораки, Писма , Цитати ,pls остави порака Она што ви треба! Засекогаш Семејство Алки Прилагодено Накит Гравирање Нерѓосувачки Челик 4mm Мажите Engravable Ткаенината Хривнија Неколку Алка за Жени
ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ :

Основни својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Роуз Златна Боја
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SSB1106
Бренд Име:
Melone Накит
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Повик За Потсетникот
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Пресечените алки
Алки тип:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Алки Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
Шарм Алки
Должина:
22cm
Тежина:
9.4g
Дебелина:
2mm
Внатрешен Дијаметар:
51*67mm
Висина:
4mm

Тие исто така купуваат со овој производ.